pagrindiniai-zingsniai-link-savo-svajoniu-vasarnamio

Daugelis idilišką vasaros dieną įsivaizduoja gamtos apsuptyje, leidžiant laiką vasarnamio terasoje. Nors Lietuvoje saulės ir ypač šiltų dienų per metus būna palyginus nedaug, tačiau pavasarį, vasarą ar ankstyvą rudenį kiekvieną gražią ir saulėtą dieną norisi praleisti gamtoje. Keičiantis žmonių gyvenimo įpročiams, į gamtą dažniau vykstama ilsėtis, bet ne užsiimti sodininkyste, todėl ir pats vasarnamio išplanavimas kinta. Paprastus, visiškai mažus, „dėžutės" formos pastatus dabar pakeičia kiek didesni, subtilaus dizaino ir iš natūralių medžiagų pastatyti rąstiniai vasarnamiai.

Kodėl rąstinis vasarnamis vertas dėmesio?

Aplinkos pakeitimas. Nuo miesto šurmulio dažnai yra pavargstama, o namuose sunku atsipalaiduoti. Vasarnamiai suteikia galimybę ne tik išvykti į gamtą, bet ir ramiai praleisti laiką visai kitoje, žalesnėje, švaresnėje aplinkoje: vienam arba su visa šeima, pasimėgauti paprastais vasariškais dalykais, pavyzdžiui, ryte gerti kavą, vasarnamio terasoje, ar stebėti nakties žvaigždes.

Vasarnamis gali būti nesunkiai transformuojamas į namą. Įprastai rąstiniai vasaros nameliai statomi neapšiltinant sienų. Tačiau tokia galimybė yra ir ji visai nesunkiai įgyvendinama.

Vasarnamių projektai paprastai yra kuklesni nei rąstinių namų. Populiariausi užsakymai dažnai siekia apie 60 kvadratinių metrų, į kuriuos įeina: du miegamieji, svetainė sujungta su virtuve, tualetas ir vonia. Tokio dydžio pastatai nereikalauja specialių leidimų, arba jų išdavimas vykdomas paprastesne tvarka, todėl taupomos laiko sąnaudos, patvirtinus projektą gali būti pradedama vasarnamio statyba.

Rąstas visada buvo vertintas, kaip stipri, itin ekologiška ir „švari" statybinė medžiaga. Jis puikiai izoliuoja garsą, sulaiko šilumą, tokiam vasarnamiui nereikia papildomos apdailos – ji sukuriama natūralaus rąsto reljefo pagalba. Rąstiniai vasarnamiai yra itin ekologiškas pasirinkimas, nes turbūt būtų sunku surasti natūralesnę medžiagą nei medis.

Vasarnamio dizaino pasirinkimas – teikite pirmenybę paprastumui

Nors mūsų įmonė ir suteikia galimybę patiems klientams susikurti savo vasarnamio dizainą bei noriai padeda suprojektuoti ir įgyvendinti jų svajonių vasaros namelį, kita vertus, neturint aiškios vizijos, žmogui geriau rinktis gana paprastus, jau anksčiau mūsų vykdytus projektus. Rąstas, kaip jau minėta, nėra tik statybinė medžiaga – tai ir dekoratyvi interjero bei eksterjero dalis, todėl įmantrios formos ar itin kontrastingi sprendimai nėra būtini. Pastačius vasarnamį jį visada galima puošti, dekoruoti, įrengti įmantrų interjero dizainą, tačiau tai – atskira ir labai individuali kiekvienam klientui tema.

Aukštų skaičius priklauso nuo asmeninių poreikių, tačiau paprastai vasarnamių projektai būna vieno aukšto. Prieš projektuojant patį pastatą išgryninkite jo idėją: ar vasarnamis bus su terasa ar be jos, ar bus statomas ant aukštesnių pamatų ar ne? Visi šie sprendimai, žinoma, gali būti priimami ir vėliau, padiskutavus su mūsų komanda, kuri galbūt, pasiūlys dar kitą, Jums tinkamesnį sprendimą.

Vasaranamis yra geras, tvarus ir ilgaamžis sprendimas. Mūsų įmonė „Astreta" jau ne vienerius metus dirba su rąstinių namų, pirčių bei vasaranamių projektavimo ir statybos darbais. Galite mumis pasitikėti ir kartu per kelis mėnesius įgyvendinti savo svajonių vasaros namelio idėją!

Grįžti į naujienas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspausdami mygtuką SUTINKU, sutinkate su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.