KUPOLINIAI ŠILTNAMIAI- DIDŽIAUSIA INOVACIJA AUGALŲ MYLĖTOJAMS!

Jeigu jums pabodo standartinės išvaizdos ir paskirties šiltnamiai bei norite vietos, kur galėsite vienu metu auginti augalus ir turėti terasą ar pavėsinę, jau galima teigti, jog IŠEITIS YRA! Šias visas funkcijas atlieka kupoliniai šiltnamiai.

 

KUPOLINIŲ ŠILTNAMIŲ PRITAIKYMAS

Lietuviška įmonė "Astreta" sukūrė naujoviškus šiltnamius, kuriuos galima pritaikyti ne vien augalų sodinimui, kaip įprasta. Kupolinių šiltnamių interjeras bei pritaikymas gali būti išpildomas pagal kiekvieno kliento fantaziją bei lūkesčius. Pats klientas turi nurodyti, kokio tipo šiltnamio norėtų įsigyti. Yra galimybė sukurti ne tik akį pritraukiantį kupolą, kuris atlieka paprasto, kiekvieno sodininko kieme esančio šiltnamio vaidmenį. Taip pat, tai gali tapti vieta, kurioje pasodinami gražūs, dekoratyviniai augalai, papuošiantys sodybos lauko interjerą. Be to, yra galimybė sukurti erdvę, kurioje galima pasisėdėti gražios aplinkos apsuptyje, nepaisant blogo oro. Įmonės didžiausias prioritetas - padaryti klientus laimingus. Todėl jie atsižvelgia į pirkėjų norus, idėjas ir gali pagaminti ne tik įprastą vieno aukšto, bet netgi ir dviejų aukštų kupolinį šiltnamį, kuriame įmanoma įrengti abu variantus, tiek vietos vaistažolėms bei daržovėms sodinti, tiek vietos terasai.

 

KUPOLINIŲ ŠILTNAMIŲ SUDĖTIS BEI ĮRENGIMAS

Kupolinių šiltnamių paviršius gali būti gaminamas iš stiklo, PET, polikarbonato, polietileno bei PVC dangos, o kupolo konstrukcijos pasirinktinai gali būti medinės, plastikinės arba metalinės. Klientui suteikiama galimybė rinktis šiltnamio paviršių pačiam, nes kiekvieno iš jų sudėtis bei kaina skiriasi ir yra pritaikyta pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes. Stiklo, PET, polietileno bei polikarbonato paviršiumi kuriami kupoliniai šiltnamiai parduodami klientams su galimybe pasistatyti patiems- įmonė visas paviršiaus dalis su metaliniais varžtais bei mediniais sutvirtinimais, integruotais nuo puvimo, įpakuoja į dėžes, kuriose yra sunumeruotos aiškios instrukcijos su paveikslėliais, todėl tai yra puiki galimybė kiekvienam žmogui nesunkiai įsirengti šiltnamį pačiam. Tačiau, jei klientas pageidauja, įmonės darbuotojai per porą dienų atvykę pas pirkėją įrenginį gali sumontuoti. Taip pat, itin patogus variantas yra užsisakyti šiltnamį, pagamintą iš PVC paviršiaus. Tokio tipo kupoliniai šiltnamiai yra pastatomi iš karto kliento namuose. Be to, šią dangą įmanoma dėti ir dvigubu sluoksniu, kas suteikia šiltnamiui didelę apsaugą nuo šalčio. Todėl kupoliniai šiltnamiai yra ne tik inovatyvu bei išvaizdu, bet ir itin naudinga.

 

  • Baseinuko-ar-kubilo-uzdanga
  • Kupolas-su-smailu-stogu
  • Namas-su-veranda
  • Oranzerija
  • Pavesine-gril-namas
  • Siltnamis-oranzerija
  • Stogine-pavesine
  • Stogine
  • Vieta-poilsiui

Simple Image Gallery Extended

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspausdami mygtuką SUTINKU, sutinkate su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.