Rastinis namas

 

 

 

Rąstiniai namai, kaip ir kiti įmonės „Astreta“ statiniai, gaminami iš pušies medienos. Tai – puiki izoliacinė mediena, kuri Lietuvoje yra plačiai paplitusi ir auga kiekviename regione. Iš pušies pagaminti objektai yra ilgaamžiai, tvirti ir šilti, todėl rąstinius namus renkasi vis daugiau žmonių. Tai yra ne tik grįžimas prie natūralesnių, ekologiškų medžiagų, bet ir savotiškas priartėjimas prie gamtos. Dažniausiai rąstinių namų statyba vykdoma privačiose teritorijose toliau nuo miesto šurmulio.

Rąstinio namo projektas Bijunas   Rąstinis namas BIJŪNAS / 2 kamb. / 65 kv.m.


Rąastinio namo projektas Madrigalas 3D1
   Rąstinis namas MADRIGALAS / 3-4 kamb. / 150 kv.m.


Rąstinio namo projektas VILA 3D2
   Rąstinis namas VILA / 3-4 kamb. / 120 kv.m.


Rąstinio namo projektas Harmonija 1
   Rąstinis namas HARMONIJA / 3 kamb. / 110 kv.m.

09Danijos namas Danijos namelis / 100 kv. m.

 

02-min Apskardintas rąstinis namas  

namas 1 Rąstinis namas su Corteno skarda / 3 kamb. / 72 kv.m. 

 

Rąstinių namų projektai

Įmonė „Astreta“ siūlo Jums rinktis iš jau suprojektuotų ir konkretų planą turinčių rąstinių namų modelių, kurie gali būti 2 – 4 kambarių. Jų dydis taip pat svyruoja: klientams paliekama laisvė rinktis namus nuo 65 iki 150 kv/m. Tai klasikinio, tačiau kartu ir didelę išliekamąją vertę turintys architektūriniai eksterjero sprendimai. Jeigu Jūsų netenkina pateikti mūsų įmonės pavyzdžiai ir nerandate savo išsvajoto namo, galite savo idėja pasidalinti su mūsų specialistais. Kartu rasime sprendimą ir įgyvendinsime Jūsų rąstinio namo viziją.

Nors kai kurie žmonės vis dar galvoja, kad rąstiniai namai labiau tinka trumpoms atostogoms gamtoje, todėl paprastai statomi sodybose, šiandieninės tendencijos rodo, kad daugėja asmenų, besirenkančių šiuos namus nuolatiniam gyvenimui. Vis dažniau nusprendžiama investuoti į ilgaamžį produktą, kuris atitinka ir aplinkosaugos idėjas.

Skirtinga rąstų apdirbimo technologija

Šiandieninių rąstinių namų statyba skiriasi nuo prieš dešimtmetį buvusių populiarių metodų. Nauji Europos Sąjungos aplinkosaugos reikalavimai privertė modifikuoti rąstus ir iš jų gaminamų pastatų statybą. Šiandien jau sunku rasti naujai pastatytus pilno rąsto namus. Dabar vietoj pralaidaus pilno rąsto modelio yra pasirenkamas dvigubas sienojus (rąstai skaldomi, jį užpildant izoliacine medžiaga). Taip gaunamas ypač efektyvus rezultatas: šiluma sulaikoma viduje, ji neišleidžiama į išorę, tad net ir šaltuoju metų laiku namuose visada bus šilta ir jauku.

Rąstinio namo statybos principas

Rąstiniai namai gaminami pasitelkiant esminius rąstinių namų statybos principus. Paruošiamieji darbai prasideda nuo rąstų supjovimo į tam tikrą masę, tada mediena džiovinama krosnyje, skersuojama, obliuojama, pritaikomi sujungimai, medis pilnai paruošiamas naudojimui ir spynavimui. Pats statybos principas yra grįstas lego kaladėlių modeliu, todėl statyba neatima daug laiko.

Kainą nusistatote patys

Rąstinio namo kaina atitinka ilgaamžiškumo ir kokybės santykį. Ji keičiasi priklausomai nuo namo dydžio, išplanavimo sprendimų (ar jie bus standartiniai ar įmantrių formų). Rąstinių namų kainos gali skirtis ir priklausomai nuo pasirinkto statybos proceso: jei pasirinksite dalinę statybą, pavyzdžiui, paruošime rąstines sienas, tačiau kitomis namo dalimis rūpinsitės Jūs, kaina bus pigesnė, tačiau bus sunku užtikrinti viso statinio kokybę.

Rąstinio namo kaina tiesiogiai priklauso nuo pasirinktų medžiagų. Vėlgi, rekomenduojame rinktis mūsų apdirbtus medienos rąstus, nes taip galėsime garantuoti medžiagų kokybę. Jei yra poreikis, galite medžiagas susipirkti ir patys. Mums labai svarbus Jūsų patogumas ir pasirinkimo laisvė, taigi paliekame galimybę patiems užsakovams koreguoti kainos ribas.

Jeigu nesate tikri, kiek kainuos rąstinis namas, visada galite kreiptis į mus ir mes, atsižvelgę į Jūsų norus, pateiksime preliminarią kainą, kuri Jums padės orientuotis ir priimti galutinį sprendimą. Be to, atidavus visą gamybos ir statybos procesą mūsų įmonei, galėsite būti tikri, kad raktus gausite į pilnai įrengtą statinį, kuris iš karto taps jaukiais Jūsų namais.

Mūsų statomų (nuo pamatų išliejimo iki raktų atidavimo) rąstinių namų kainos prasideda nuo 600 €/kv.m. Dėl tikslesnės kainos, susisiekite su mumis ir galėsime aptarti individualiai Jums tinkantį variantą bei jo kainą.

Susiekite su mūsų specialistais, kurie padės realizuoti Jūsų rąstinio namo viziją!

 

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspausdami mygtuką SUTINKU, sutinkate su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.