Rastines-pirties-privalumai

Senovėje pirtis buvo svarbi apsivalymo ir susibūrimo vieta. Šiandien lauko pirtys taip pat mėgstamos. Tiesa, jų išvaizda dabar yra kur kas modernesnė, o jos išplanavimas adaptuotas prie šiuolaikinio žmogaus poreikių. Nors šiuo metu pirčių modelių yra ne vienas, medis, o konkrečiau, rąstas, išlieka dažniausiai naudojama ir populiariausia pirčių statybos medžiaga.

Kuo išskirtinės rąstinės pirtys?

• Itin ilgaamžės;
• Puikiai sulaiko šilumą viduje, todėl pirtyje ilgai laikosi karštis;
• Natūrali mediena yra naudinga sveikatai, tai - ekologiška gamybinė medžiaga;
• Rąstas visada atrodo reprezentatyviai, jam nereikia papildomos vidinės apdailos, todėl sutaupomi kaštai. Taip pat šviesi rąsto spalva puikiai dera ir sukuria autentišką pirtelės interjerą;
• Siūlome daug skirtingų pirčių projektų, todėl galite būti tikri, kad pirties projektas bus profesionalus ir puikiai išpildytas.

Lauko pirtys ne tik nuosavame plote, bet ir kaimo turizmo sodybose

Pirtis – tai universalus, mažos kvadratūros statinys, kurio plotas gali siekti nuo 12 iki 25 kvadratinių metrų. Tokio dydžio pirtis yra labai kompaktiška ir puikiai dera su bendru sodybos, ar privataus sklypo kraštovaizdžiu. Prieš rinkdamiesi pirties dizainą ir išmatavimus, apsvarstykite ar Jums reikalingi papildomi kambariai pirties pastate, terasa? Jeigu norite paprasčiausios, tradicinės pirties, mažas 12 kvadratinių metrų pirties projektas tam puikiai tiks. Išgirdę Jūsų reikalavimus ir vizijas mūsų specialistai patars, derins tam tikrus statybų projektus bei pirties savybes pagal pageidavimus. „Astreta" yra paruošusi net 7 rąstinių pirčių projektus: tradicinė pirtis, pirtis su terasa, dvišlaitė ar vienšlaitė pirtis, „liuks" klasės pirtis ar net pirtis ant vandens. Toks platus pasirinkimas leidžia atrasti tinkamiausią variantą.

Nepamirškite įvertinti žemės sklypo, kuriame stovės pirtis. Pavyzdžiui, kaimo turizmo sodybose yra populiarus didesnės, „liuks" pirties, variantas arba pirtelės ant vandens. Natūralu: sodyboje yra daugiau vietos, todėl didesnės kvadratūros statinys neatrodo per masyvus, lyginant su privačios valdos ribotu žemės plotu.

Visos įmonės „Astreta" rąstinės pirtys yra ne tik pramoginės paskirties, tai tarsi asmeniniai klientų sveikatingumo centrai. Pirtys buvo vertintos nuo seniausių laikų, kadangi būnant pirtyje susinormalizuoja širdies ritmas, pagerėja medžiagų apykaita, išsivalo oda, pagerėja bendras organizmo tonusas. Taip pat leidžiant laiką medinėje pirtyje gerinama sveikata, praskaidrėja mintys, žmogus atsipalaiduoja.

Išsirinkite savo rąstinę pirtį ir greitu metu pradėkite mėgautis jos malonumais!

Grįžti į naujienas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspausdami mygtuką SUTINKU, sutinkate su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.